Кина Супер најниска цена Животот отпорен на атмосферски изолациски прекинувач Ukf серија фабрика и производители | Клипол
Имате прашање? Дајте ни повик: 0086-574-55665326

Супер најниска цена Животот отпорен на атмосферски изолациски прекинувач Ukf Серија

Краток опис:

Ќе се посветиме на нашите ценети купувачи да им ги понудиме највнимателните решенија со ентузијазам за серијата Ukf со прекинувач за изолација од атмосферски влијанија со супер најниска цена. Искрено ви посакуваме добредојде да не посетите. Се надеваме дека ќе имаме добра соработка во иднина. Ќе се посветиме на нашите ценети купувачи да им понудиме на нашите ценети купувачи највнимателните решенија за Life Weatherproof Isolating Switch Ukf серијата, Ние секогаш ја држиме компанијата̵...


детали за производот

Тагови производ

Ќе се посветиме на нашите ценети купувачи да им ги понудиме највнимателните решенија со ентузијазам за серијата Ukf со прекинувач за изолација од атмосферски влијанија со супер најниска цена. Искрено ви посакуваме добредојде да не посетите. Се надеваме дека ќе имаме добра соработка во иднина.
Ќе се посветиме на нашите ценети купувачи да им понудиме на нашите ценети купувачи највнимателните решенија за Life Weatherproof Isolating Switch Ukf Series , Ние секогаш се држиме за принципот на компанијата „искрен, искусен, ефикасен и иновативен“ и мисијата: нека сите возачи уживајте во нивното возење ноќе, оставете ги нашите вработени да ја сфатат нивната вредност на животот и да бидат посилни и да услужат повеќе луѓе. Ние сме решени да станеме интегратор на нашиот пазар на производи и едношалтерски давател на услуги на нашиот пазар на производи.

Преглед
Основни детали
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Бренд име:
Клипол
Број на модел:
C66CEB8
боја:
бела
IP Оценка:
IP66
тип:
8 банда

Способност за снабдување
50000 Парче / Парчиња месечно
Пакување и испорака
пакување Детали
стандардно пакување
Порт
Нингбо

Водечко време :
15 дена

 

Информации за претпријатието 

Опис на производот

 

Склоповите на капакот од серијата C66 со четири банда се обликувани во поликарбонат со високо влијание и имаат специјално дизајниран држач за монтирање кој ќе го смести целиот асортиман на RCD-а за прекинувачи на Clipol и комбинирани MCB/RCD.

 

Навлаките одговараат на сите куќишта од серијата C66 (миниум стандардна длабочина 63 mm) и се испорачуваат со неонски индикатори, кои може да се поврзат или од линијата или од страната на товарот на прекинувачот.

 

Уникатните верзии на заштитна мембрана нудат исто ниво на безбедност дури и кога ќе се отвори вратичката. Специјална мембрана вградена во единицата ги покрива MCB, RCD и додатоци за да обезбеди бариера против прашина и вода, вклучително и влажни раце кога ќе се отвори капакот за ресетирање на прекинувачите.

 

Сите C66CEB4 вклучуваат катанец на капакот на капакот.

 

 

Достапни се опции

l        Достапен е црвен неонски тип

l        Достапни се 4 столбови, 8 столбови

 


 

   • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас