Keni një pyetje?Na telefononi:0086-574-55665326

Ndërprerës izolimi IP66 me 1 pole 20A i mbrojtur nga moti për industrial

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (kontinent) Emri i markës: Clipol Numri i modelit: ISL120 Max.Rryma: Maksimumi 20A.Tensioni: 250V Artikulli: Ndërprerësi izolues Materiali: Polikarbonat Lloji: 1 Pol Ngjyra: E bardhë Madhësia: 165 * 82 mm ose Vlerësimi IP i personalizuar: Certifikata IP66: SAA, CE Tregu: Australi, Zelanda e Re, Fixhi, etj OEM/ODM: Mirë se vini MOQ: Aftësia e furnizimit me ndërprerës izolimi 1000 copë Aftësia e furnizimit: 100000 copë/pjesë në muaj Paketimi i çelësit të izolimit dhe...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm Detaje të shpejta

Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë (kontinent)
Emri i markës:
Clipol
Numri i modelit:
ISL120
Maks.Aktuale:
20 A
Maks.Tensioni:
250 V
Artikulli:
Ndërprerësi i izolimit
Materiali:
Polikarbonat
Lloji:
1 pol
Ngjyrë:
E bardha
Madhësia:
165 * 82 mm ose i personalizuar
Vlerësimi i IP:
IP66
Certifikata:
MSA, CE
Tregu:
Australia, Zelanda e Re, Fixhi etj
OEM/ODM:
Mirë se vini
MOQ:
Ndërprerës izolimi 1000 copë

Aftësia për furnizim

Aftësia e furnizimit:
Ndërprerësi i izolimit 100000 Copë/Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit
Paketim standard me 1PCS/BOX, 30PCS/CTN
Port
Ningbo

përshkrim i produktitpërshkrim i produktit

 

  Çelësat izolues Clipol rezistent ndaj motit është një gamë e fuqishme çelsash të përshtatshme për pothuajse çdo aplikim të jashtëm.Mekanizmi i montuar në bazë siguron përfundim më të lehtë dhe më shumë hapësirë ​​për instalime elektrike. Dimensionet e çelësit janë 165mm x 82mm me një lartësi të përgjithshme prej 85mm.

 

Iterm Ndërprerës izolimi IP66 me 1 pole 20A i mbrojtur nga moti për industrial
Model Ndërprerës izolimi -ISL120
Materiali Polikarbonat
Lloji Tokëzimi standard, 1 shtyllë
Ngjyrë E bardha
Madhësia 165 * 82 mm
Bora e terminalit 5-6 mm
Tensioni 250 V
Aktuale 20 A
Vlerësimi IP IP66
Veçori Shufrat lidhëse të fiksuara të Tokës dhe Neutralit me vida të dyfishta shtrënguese për tunel sigurojnë gjatësi të barabarta zhveshjeje dhe shtrëngim të sigurt për të gjitha kabllot.
Standard AS/NZS
Garancia 5 vite
Certifikata MSA
Tregu Australia, Zelanda e Re, Fixhi etj.
Përdorimi Industriale
Modeli i referencës
Kodi i artikullit Lloji amp Vlerësimi IP
ISL120 1 pol 20 A IP66
ISL135 1 pol 35A IP66
ISL163 1 pol 63A IP66
ISL220 2 Pol 20 A IP66
ISL235 2 Pol 35A IP66
ISL263 2 Pol 63A IP66
ISL320 3 Pol 20 A IP66
ISL335 3 Pol 35A IP66
ISL363 3 Pol 63A IP66
ISL420 4 Pol 20 A IP66
ISL435 4 Pol 35A IP66
ISL463 4 Pol 63A IP66

 

Lloji mini:

Çelësat izolues MINI janë një dizajn unik për kushte të vështira ku hapësira është e kufizuar.Pamja elegante ju sjell një koncept të ri të ndërrimit të izolatorit.

Kodi i artikullit Lloji amp Vlerësimi IP
ISLM110 1 shtyllë 10A IP66
ISLM116 1 pol 16A IP66
ISLM120 1 pol 20 A IP66
ISLM135 1 pol 35A IP66
ISLM210 2 shtylla 10A IP66
ISLM220 2 shtylla 20 A IP66
ISLM235 2 Pol 35A IP66

 

 Mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

Ju lutemi kontaktoni furnizuesin për të mësuar më shumë

Shfaqjet e produkteveShfaqja e produktit

 

Ndërprerës izolimi IP66 me 1 pole 20A i mbrojtur nga moti për industrial

 

 Mos hezitoni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

Ju lutemi kontaktoni furnizuesin për të mësuar më shumë

Përparësitëpërshkrim i produktit

 

  • Me shume sePërvojë dhjetëvjeçare në tregun e Australisë.
  • Certifikatat e MSA-sëpër të gjitha produktet tona.
  • Ne jemiprodhuesi, ne mund të ofrojmëOEM&ODMshërbimi.
  • Ne mund të ofrojmëpaketim i veçantë si kartë me kokë, polibag, etj. Por tarifa shtesë duhet të shtohet sipas.
  • MOQ më i vogël: Ju ndihmojmë të bashkëpunoni me kompaninë tonë hap pas hapi.
  • Kohëzgjatja më e shkurtër: Normalisht15 ditëpasi të keni marrë fondin tuaj, por më së shumti varet nga sasia juaj.
  • Gama e plotë: Ne kemigamën e plotë të produkteve elektrikenë tregun e Australisë

Paketimi & TransportiPaketimi & Transporti

 

Koha e udhëheqjes

Normalisht 15 ditë pas marrjes së fondit tuaj, por kryesisht varet nga sasia juaj

Porti kryesor

Ningbo Kinë.Për portin tjetër është gjithashtu i disponueshëm, por ju duhet të paguani tarifën e transportit në brendësi.

Termi tregtar

Ex works, FOB, CFR, etj.

Kushtet e pagesës

T/T, Paypal, Western Union para transportit

Paketimi

Paketim standard me 1PCS/BOX, 20PCS/CTN ose sipas kërkesës së klientit

Transporti

Me ajër, me det, me ekspres

kompania e Informacionitkompania e Informacionit

 

 

FAQFAQ

 

 

Q1: A jeni prodhuesi juaj dhe a keni përvojë?

—– >> Ne jemi prodhues me më shumë se 10 vjet përvojë në tregun e Australisë

Q2: Çfarë certifikate keni për produktet tuaja?

—–>> Ne kemi certifikata SAA për produktet tona elektrike.

Q3: A e pranoni porosinë e personalizuar?

—– >> Po, po

Q4: A keni gamën e plotë të produkteve elektrike?

—– >> Po, kemi.Të tilla si powerpoints, seritë IP56, seritë dhe aksesorët rezistent ndaj motit, etj.

Q5: A mund të bëni paketim të veçantë për ne?

—– >> Po, mundemi.Por tarifa shtesë e paketimit duhet të shtohet në përputhje me rrethanat.

Q6: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?

—– >> Normalisht 1000 copë, disponohet edhe sasi e vogël.

Q7: A mund të bëni porosinë e mostrës?

—– >> Po, mundemi.

Q8: Si të merrni kuotimin e produktit nga ju?

—– >> Nëse jeni të interesuar për produktet tona, thjesht mos ngurroni të na dërgoni një kërkesë me postë.Shitësi ynë

do te pergjigjem sa me shpejt.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni